Co takhle dát si kávu uvařenou na baterii od HE3DA?

Výroba „revolučních“ baterií s využitím nanotechnologií společnosti HE3DA se má spustit již příští rok na Havířovsku. O tom, jak baterie HE3DA fungují se můžete přesvědčit již za několik dní. Ve dnech 6. -7. listopadu bude společnost HE3DA předvádět své produktové novinky na výstavě Smart Energy Forum v Praze.

Na stánku č. 7 na výstavě Smart Energy Forum si budou moci návštěvníci ochutnat „poctivou kávu“ uvařenou na bateriích HE3DA.

Vůbec poprvé v Česku bude na výstavě představen vodíkový generátor od společnosti LeanCat. V kombinaci s bateriemi HE3DA tak obě společnosti vyvíjejí nový koncept pro elektromobilitu budoucnosti.

Nová vize HE3DA počítá s tím, že se elektřina pro nabíjení elektromobilů bude vyrábět na lokální bázi z vodíku pomocí palivového článku. Vyrobená elektřina bude následně uskladnění ve velkokapacitních bateriích, které umožní napájení elektromobilů elektřinou. Podle sdělení HE3DA se jedná o revoluční řešení, které umožní v budoucnosti rychlou a jednoduchou cestu k masovému přechodu na elektromobilitu určenou pro domácnosti i benzínové stanice.

Více zde