Co takhle dát si kávu uvařenou na baterii od HE3DA?

October 24, 2018

Výroba „revolučních“ baterií s využitím nanotechnologií společnosti HE3DA se má spustit již příští rok na Havířovsku.  O tom, jak baterie HE3DA fungují se můžete přesvědčit již za několik dní. Ve dnech 6. -7. listopadu bude společnost HE3DA předvádět své produktové novinky na výstavě Smart Energy Forum v Praze.


 

Na stánku č. 7 na výstavě Smart Energy Forum si budou moci návštěvníci ochutnat „poctivou kávu“ uvařenou na bateriích HE3DA.

 

Vůbec poprvé v Česku bude na výstavě představen vodíkový generátor od společnosti  LeanCat. V kombinaci s bateriemi HE3DA tak obě společnosti vyvíjejí nový koncept pro elektromobilitu budoucnosti.

 

Nová vize HE3DA počítá s tím, že se elektřina pro nabíjení elektromobilů bude vyrábět na lokální bázi z vodíku pomocí palivového článku. Vyrobená elektřina bude následně uskladnění ve velkokapacitních bateriích, které umožní napájení elektromobilů elektřinou. Podle sdělení HE3DA se jedná o revoluční řešení, které umožní v budoucnosti rychlou a jednoduchou cestu k masovému přechodu na elektromobilitu určenou pro domácnosti i benzínové stanice.

 

Více zde

 

Please reload

Kontakt:

 

HE3DA s.r.o.

Beranových 130
199 05 Praha - Letňany

Česká republika

email: info@he3da.cz

Kontakt na společnost sdružující kvalifikované investory:

 

Battery Unite s.r.o.

Rychnovská 408

Praha 9 - Letňany

Česká republika

email: info@batteryunite.cz 

tel: +420 775 666 383

www.batteryunite.cz

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2020 by HE3DA