České nanotechnologické špičky se představily na veletrhu TechConnect/Nanotech 2018 v kalifornském Anaheimu

June 16, 2018

 

 

 

Česká republika má v  nanotechnologiích světové renomé a to především v oblasti nanovláken, kde se výsledky vědeckého výzkumu úspěšně daří přenášet do výroby a to zejména v oboru speciálních tkanin či baterií na uskladnění energie. 

Z tohoto důvodu si naše firmy a univerzity nemohly nechat ujít příležitost představit své produkty a probrat možnosti spolupráce s americkými partnery na prestižním veletrhu a konferenci TechConnect, která se ve dnech 14 – 16. května konala v kalifornském Anaheimu u Los Angeles.

Jde o jednu z největších nanotechnologických událostí Spojených států, která každoročně přitahuje specialisty v oblasti nových materiálů, elektronicky, obranného průmyslu, energetiky či biomedicíny / biotechnologií. Kromě zástupců evropských, amerických a asijských firem se ho účastní i univerzity a vědecké instituty a představitelé amerických organizací a agentur včetně Ministerstva energetiky či obrany.

Česká účast byla v tomto roce podpořena společným projektem ekonomické diplomacie PROPED Generálního konzulátu ČR v Los Angeles, CzechInvestu a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

České firmy zastupovala Asociace nanotechnologického průmyslu ČR, klastr Nanoprogress a společnosti Pardam,  Advanced Materials-JTJ,  HE3DA a nanoSPACE. Za českou univerzitní sféru byli přítomni akademici z brněnského CEITEC a ostravské VŠB TU a České technologické platformy bezpečnosti průmyslu.

 

 

Více zde

 

Please reload

Kontakt:

 

HE3DA s.r.o.

Beranových 130
199 05 Praha - Letňany

Česká republika

email: info@he3da.cz

Kontakt na společnost sdružující kvalifikované investory:

 

Battery Unite s.r.o.

Rychnovská 408

Praha 9 - Letňany

Česká republika

email: info@batteryunite.cz 

tel: +420 775 666 383

www.batteryunite.cz

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2020 by HE3DA