December 24, 2019

Baterie je proti první generaci z Letňan výrazně menší a lehčí. A to díky nové,
odlehčené konstrukci. Rovněž obal již není z plastu, ale z hliníku, což ještě
zvýší jak životnost tak nehořlavost . Baterie je vnitřně odizolovaná tak, aby
splňovala kritéria pro vysokonapěťová zapojení . Bude to opravdu základní
stavební prvek pro budoucí přestavbu světové energetiky .
 
Slavnostní otevření továrny MES je plánováno na jaro ro...

December 9, 2019

„Do vývoje nové generace baterii jsme „investovali“ zhruba dva miliony pracovních hodin, a to od primárního nápadu po průmyslovou výrobu. Pokud se jedná o finanční vyjádření, tak do současnosti jsme proinvestovali více než miliardu korun", řekl Radomír Prus (architekt a hlavní investor v projektu HE3DA) během konference konference a výstavy Smart Energy Forum (SEF) v Praze dne 19. listopadu 2019.

Proble...

March 14, 2019

CES 2018 rozpoczyna się w przyszłym tygodniu w Las Vegas. Jednak firmy próbują wyprzedzić pierwsze innowacje, zanim nagle wprowadzą tysiące nowych produktów. W tym tłumie czeskie firmy również będą próbowały odnieść sukces, większość z nich jest wspierana przez agencje CzechInvest.
 

Najczęstsze słowa związane z Targami CES będą dobrze znane w tym roku: smart, 5G, OLED, 8K, fitness i inne broszury promocyjne i wykłady na konfer...

March 14, 2019

Wynalazca nowego typu baterii, naukowiec Jan Procházka, przeżywa godzinę szczytu. W październiku jego firma ogłosiła budowę nowej fabryki, wkrótce po przyznaniu mu nagród prezydenta, niedawno wrócił z USA w celu założenia oddziału swojej firmy. "Z Chińczykami współpraca się nie udała, jesteśmy przekonani że nas oszukiwali,, ale w przyszłym roku dokończymy fabrykę z pomocą innych inwestorów", mówi.

W październiku otrzymał Pan od...

March 14, 2019

Właśnie rozpoczęły się tradycyjne targi elektroniki użytkowej i technologii CES 2018. HE3DA prezentuje swoje baterie wraz z LG, Samsung, Google i innymi. W tym tygodniu poinformujemy Cię o wszystkich wydarzeniach w Las Vegas.

March 14, 2019

Przedstawiamy najnowsze osiągnięcia na targach technologii CES 2018 w Las Vegas. Na CzechInvest Tech Networking Event w towarzystwie przedstawicieli Biura Rozwoju Gospodarczego gubernatora Nevada zaprezentowaliśmy firmę HE3DA. Mianowicie chodziło o przedstawiciela sekcji ekonomicznej, dr Pawła Pietrasienskiego, konsula w LA - reprezentowanego przez pana Marino Radacica i generała

Consul Ing. Pavel Sepelak. Jutro odbędzie się ró...

March 14, 2019

Dziś na międzynarodowych targach CES 2018 odbyło się kolejne interesujące spotkanie zorganizowane przez Patricka Consorti z EIT Digital, Silicon Valley Hub, gdzie wykładał pan Procházka. 

Oglądaj telewizję na żywo na Twitterze EIT Digital https://twitter.com/eit_digital?lang=en

March 14, 2019

Przynosimy kolejne ciekawe wiadomości z CES 2018 w Las Vegas. Przedstawiciele HE3DA uczestniczyli w ważnych spotkaniach dotyczących przyszłego rozwoju HE3DA USA. Firmy takie jak Aria Hotels wykazały również duże zainteresowanie systemem magazynowania, także firma NEXTERA, która jest jednym z największych na świecie dystrybutorów sytestemu magazynowania.

March 14, 2019

Projekt HE3DA to unikalny projekt globalnej produkcji baterii, który będzie idealny do domowego i przemysłowego magazynowania elektrycznego w połączeniu z panelami słonecznymi, ale także częścią systemów rezerwowych lub stacji ładowania dla elektromobilów. Jan Procházka, dyrektor firmy, wielokrotnie nagradzany naukowiec i wynalazca, po raz pierwszy przyjechał do Las Vegas z opatentowaną baterią. Zapytaliśmy go, czy udało mu si...

Please reload

Kontakt:

 

HE3DA s.r.o.

Beranových 130
199 05 Praha - Letňany

Česká republika

email: info@he3da.cz

Kontakt na společnost sdružující kvalifikované investory:

 

Battery Unite s.r.o.

Rychnovská 408

Praha 9 - Letňany

Česká republika

email: info@batteryunite.cz 

tel: +420 775 666 383

www.batteryunite.cz

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2020 by HE3DA